Vodovodní baterie Gessi

Vodovodní baterie Gessi

Vodovodní baterie Gessi se staly jedničkou ve světě koupelnových a kuchyňských zařizovacích předmětů. Gessi se podařilo nejenom udělat změnu, ale dobyla si i své místo na vůdčí špičce koupelnového designu. Ve skutečnosti totiž změny v designu nejen předvídala, ale i vytvářela. Italské baterie Gessi vás překvapí svými praktickými, nebo až futuristickými tvary. Při výrobě se velký důraz klade na použití špičkových materiálů v prvotřídní kvalitě. Názorným příkladem je řada Gessi Mimi s možností výběru barevného provedení.

 

Luxusní koupelna vybavena příslušenstvím a koupelnovým nábytkem od Gessi Mimi.

 

Společnost Gessi byla založena v roce 1990 Umbertem Gessim. Díky svému jedinečnému designu a snaze být neustále na špici se firma stala během 20 let jedním z největších výrobců vodovodních baterii a koupelnového vybavení v Evropě. Gessi se nevydala jako ostatní společnosti cestou mainstreamu, ale naopak snažila se vždy vytvářet jedinečné, designové příslušenství do koupelen a kuchyní. Díky tomu se z malé dílny v kraji Romagno Sessia stal obrovský výrobní závod.

 

Vodovodní baterie a koupelnové příslušenství od světoznámého výrobce Gessi.

 

Vizionářský duch, který panuje ve společnosti zaručuje, že se kreativita a obchodní postoj Gessi bude vždy odlišovat od konkurence na trhu. Gessi je v mnoha ohledech netradiční společnost. Díky tomuto postoji jdou výrobky a jejich design ruku v ruce s moderním životním stylem, který klade důraz na radost, zdraví a pozitivitu. Touha Gessi dosáhnout dokonalosti je patrná v každém prvku samotné výroby. Recept, kterým si Gessi získal úspěch na světovém trhu je jednoduchý. Svérázný styl, touha dokázat něco, co nikdo jiný nedokázal a odvaha měnit pravidla. Příkladem toho je série od Gessi a to Goccia, Mimi, Ovale a Retangolo.

 

Moderní design vodovodních baterií Gessi.

 

Gessi dokázala eliminovat zaběhlá pravidla trhu tím, že díky pokrokovému a futuristickému duchu a originální myšlence přetvořila obyčejnou věc, jako je vodovodní baterie na zcela nový designový doplněk s propracovanými tvary i funkcemi. Z pouhého koupelnového kohoutku Gessi Goccia se tak stává plnohodnotný, doplněk do koupelny.

 

Designové vodovodní baterie Gessi Goccia krásně doladí vaší koupelnu.

 

Jakékoliv koupelnové a kuchyňské zařízení od Gessi směle přemění danou místnost z praktické na designově sladěnou místnost. Koupelny od Gessi vytvářejí to správné místo pro relaxaci a pohodu s příjemnými kombinacemi vodovodních baterií, armatur, sanity a jiných koupelnových doplňků. Pečlivě vybírané materiály a vhodný design přímo vybízí k používání.

 

U vodovodních baterií Gessi si lze také vybrat barevné provedení a samotný design vodní baterie.

 

Výrobky Gessi kombinují nejmodernější design, inovační technologie a nejlepší výrobní metody, mající za výsledek luxusní a vysoce žádané italské zařízení do moderních kuchyní a koupelen. Příkladem naprosté originality a jedinečného designu jsou vodovodní baterie série Rettangolo Colour, kde se "obarví" vytékající voda LED diodami podle momentální teploty vody. Pustíte-li studenou, voda je modrá, pustíte-li horkou, voda se zbarví do červena.

 

Vodovodní baterie Gessi neplní jen jednu obyčejnou funkci a to směšování vody, ale také vodu zbarvují LED diodami.