Villeroy & Boch - tradice & kvalita

 Villeroy & Boch - tradice & kvalita

Villeroy & Boch je velmi inovativní společnost s dlouholetou tradicí. Je to jedena z nejznámějších značek v Evropě a vlastně na celém světě. Vznikla před více než 260 lety a za tu dobu se z ní stala známá značka životního stylu. Villeroy & Boch, více než kterákoli jiná prémiová značka, má hluboké kořeny v evropské kultuře. Přesto jde o velmi součastnou a moderní společnost, sledující světové designové trendy.

 

Koupelna La Diva

Obklady a dlažba z kolekce La Diva, která je inspirovaná noblesními zámeckými interiéry. S produkty z kolekce La Diva  od společnosti Villeroy & Boch vytvoříte luxusní budoir z každého prostoru. Nemusí jít však pokaždé o koupelnu. Zde je odkaz na krátké video, jak kolekce La Diva vznikala a čím se designéři nechali inspirovat. Rádi by jste podobný luxusní prostor měli ve svém domě? Palazzio je zde, aby splnilo Vaše nejnáročnější požadavky. Napište nám prosím stručný e-mail s poptávkou.

 

Vana La Belle

Designová vana La Belle od Villeroy & Boch z materiálu Quaryl s elegantními křivkami skvěle zapadne do vyjímečné koupelny. Příkladem je koupelna La Belle & La Diva v našem inteiérovém katalogu.

 

Koupelna La Belle

Spojením těchto vyjímečných produktů od Villeroye & Bocha vznikla exkluzivní Koupelna LA BELLE - LA DIVA z našeho interiérového katalogu.

 

Memento Villeroy Boch

Příklad variability produktů Villeroy & Boch: poprvé exkluzivní klasika, podruhé elegantní moderní pojetí

 

Memento Villeroy Boch

Jednoduché linie řady MEMENTO

 

One Only

Obklad One Only INSPIRATED BY NATURE

 

 

Obklad One Only Villeroy Boch

Obklad One Only od Vileroy & Boch pozvedne každý interiér. Je tolik možností jak využít tento luxusní produkt.

 

 

výřivka Villeroy & Boch luxusní koupelna

 


Tradice, kvalita a jedinečnost: To jsou klasické atributy Villeroy & Boch  které dávají spotřebitelům podporu a jistotu.

Inovace, styl a design: To jsou zase hodnoty, které inspirují lidi, ale ponchávají jim svobodu, aby navrhli domovy podle svého vkusu.

Villeroy & Boch dělí své obchodní aktivity na oblast Koupelna & Wellness a Stolní nádobí. Dnes bychom Vám rádi prezentovali první zmiňovanou oblast z portfolia Villeroy & Boch.

Divize "Koupelna a wellness" nenabízí jen keramické koupelnové kolekce v různých stylech, ale také prvotřídní koupelnový nábytek, sladěné příslušenství, doplňky a radiátory.

Sanita Villeroy & Boch vyniká exkluzivním a svěžím designem. Široká nabídka hravě uspokojí nejnáročnější zákazníky. Na výběr je nepřeberné množství umyvadel, toalet, bidetů a dalšího vybavení jako jsou vany, sprchové vaničky a sprchové kouty. Výrobky Villeroy & Boch jsou esteticky zajímavé, praktické i komfortní. Ať už jste se rozhodli pro klasický styl, retro nebo modernu, vždy vám nabídneme mnoho variant, ze kterých si jistě vyberete.

Naši produktoví specialisti jsou připraveni Vás seznámit se širokým spektrem produktů Villeroy & Boch a nalézt to pravé pro Vaši krásnou novou koupelnu.

 Videa