Moderní design Moser - český křišťál na Palazzio.cz

Moderní design Moser - český křišťál na Palazzio.cz

Moderní design Moser je krásný, jedinečný a především oceňovaný. Moser díky svému uměleckému řediteli Lukáši Jabůrkovi dal vědět světu, že i tradiční značka drží krok s moderními trendy a moderním designem. Moser není jen značka ztělesňující klasické hodnoty, krásu a prestiž, je to značka zcela moderní a soudobá, respektující individualitu a jedinečnost. Námi dnes představované produkty nejsou zrovna typickou produkcí Moser. Novinek ze sortimentu Moser si také povšimnula laická i odborná veřejnost. Důležité je, že své favority pro interiér si v nové kolekci najde každý odborník i milovník křišťálu.

 

Moderní design Moser

Své favority pro interiér si v nové kolekci najde každý odborník i milovník křišťálu.

 

Moderní design

Moderní design je slovní spojení dnes a denně omílané. Moderní design by měl označovat dobrý design současnosti a nedaleké budoucnosti. Moderní design je design respektující nároky na estetiku a vzhled dneška. Je důležité, aby moderní design nesklouznul k módnímu designu. K takovému, který si klade za úkol obstarat masy a především získat vyšší zisky svým tvůrcům. Moderní design si klade vyšší cíle. Aspiruje na to, aby se z něj za několik let stal kvalitní reprezentant doby, v jaké vznikl. Co dnes považujeme za tradiční design, bylo v minulosti také moderním designem, šokujícím a odvážným. U Mosera nejen že dělají moderní design, ale především ví, co je dobrý a kvalitní design. Posuďte sami.

 

Dobrý design od Mosera

U Mosera ví, co je dobrý a kvalitní design.

 

Moderní design Moser

Moderní design Moser pro moderní interiér se stylem.

 

Czech Grand Design

Czech Grand Design je cena, kterou získal v březnu 2013 Lukáš Jabůrek - sklářský výtvarník, umělecký ředitel sklárny Moser, vedoucí designového a vývojového střediska Studia Moser. Cenu získal za svůj design váz Hruška a Kolorit. Lukáš Jabůrek se sklem setkal až na střední škole, aniž by věděl, co to obnáší. Původně chtěl studovat architekturu a studium umělecké školy mělo být jen cestou k vysněnému oboru. Byla to tedy souhra náhod, kdy se dostal k práci, kterou by dnes za nic na světě neměnil. Architektura však Lukáše Jabůrka stále inspiruje.  Je to vidět na jeho dílech.

 

Moderní design českého skla

Váza Hruška, která byla oceněná na Czech Grand design.

 

moderní design souboru Kolorit

V pozadí moderní design souboru Kolorit.


České sklo modernímu interiéru sluší

Kdo by neznal značku Moser. Moser je synonymem českého skla, tradice a hlavně luxusu.  Moser stejně jako ostatní tradiční české značky však drží také krok s dobou. Kromě tradičních vzorů a tvarů skla se u Mosera snaží neustále přicházet s novým pojetím klasického materiálu jakým je sklo. České sklo v pojetí sklárny Moser tak sluší i modernímu interiéru, do kterého dokonale zapadnou a podtrhují individualitu moderního interiéru. České sklo od Mosera v interiéru je signálem, že majitel bytu nepostrádá dobrý vkus.
 

Moderní design v moderním interiéru.

České sklo sluší i modernímu interiéru.

 

Špičkový moderní design

Moser & Palazzio Spojuje nás design a kvalita.


Moser & Palazzio

Moser & Palazzio představuje spojení, které vzniklo především za účelem nabídky komplexnosti služeb pro klienty portálu www.Palazzio.cz  Moser & Palazzio je spojení toho nejlepšího co český trh přináší.
Našim klientům nabízíme v rámci naší klubové nabídky, jako odměnu za využívání našich služeb bonus ve formě slevového voucheru na nákup sortimentu Moser. Pro více informací o sortimentu Moser a výhodách jeho nákupu přes www.Palazzio.cz  nás prosím neváhejte kontaktovat.

 

www.Palazzio.cz nabízí klientům v rámci klubové nabídky výhodný nákup luxusního sortimentu Moser. Spojenectví, které se vyplatí.

 

Moderní design českého skla na www.palazzio.cz

Moderní design českého skla na www.Palazzio.cz

 

Moderní design - souprava

Moderní design na skle.

 

Moderní design & tradice

Užijte si luxus, užijte si šampaňské ze skla Moser. Moderní design & tradice. Moser a Moet z klubu Palazzio.