Masivní dřevěné kuchyně tradičního designu

Masivní dřevěné kuchyně tradičního designu

 

Kvalitní kuchyně

Pro klienty požadující vyjímečnou kvalitu, masivní provedení podle tradičních postupů, navazující na poctivé základy jsme připravili řadu kuchyní pod značkou Palazzio.

 

 

Jde o kuchyně vynikajcí kvalitou ve všech směrech, s použitím kvalitních součástí jako jsou panty, pojezdy, dřevo s krásnou strukturou.

 

 

Ruční výroba kuchyní

Oblá dvířka nejsou ohýbaná, ale vyřezaná z  jednoho kusu dřeva, čímž je zaručena vyjímečná stabilita, protože takové řešení zaručuje tvarovou stálost i v tak náročném prostředí, jako jsou právě kuchyně.

 

 

 

 

Kvalita a záruka

Díky použití nejkvaitnějších komponent nabízíme záruku 3 roky a 10 let na pracovní desku, pokud je z kamene.

 

 

Realizace kuchyně

Nevšední důraz klademe především na realizaci. Proto dodávka komponentů trvá 8-10 týdnů, následující instalace proběhne během dalších 1-2 týdnů.

 

 

Kuchyně na celý život

Naše kuchyně mají specifický design, který sice sleduje součastné trendy, ale součastně jde svou cestou navazující na kvalitu provedení, kterou všichni dobře známe z dob našich babiček. Jsou to kuchyně na celý život, které během své existence budou získávat jen na kráse a budou Vám dělat společníka po mnoho a mnoho let.

 

 

Kuchyně z masivu

Dřevo pro kuchyně Palazzio je produkováno z obnovitelných zdrojů. Vyhýbáme se módním exotickým dřevinám a držíme se tradičních, pro evropský kontinent domácích dřevin, jako jsou ořech, třešeň, dub a javor. Jsme jediní na českém trhu, dodávající kuchyně v tradičním provedení s využitím dřeva v této kvalitě.

 

 

Kuchyňské spotřebiče

Spotřebiče do kuchyní Palazzio si může klient sám vybrat z pestré nabídky interiérového katalogu, nebo se řídit doporučením produktového specialisty Palazzio, který s klientem probere všechny aspekty a požadavky, jaké klient od spotřebičů očekává. Tak jako veškeré zboží na Palazziu nejsou ani kuchyně Palazzio umístěné v showroomu nikde v České republice, ale rádi Vás seznámíme s kompletní nabídkou při privátní prezentaci, která je počátkem každé kuchyně. Klient si zvolí preferovaný styl a dřevo, ze kterého jeho kuchyň bude zhotovena. Následuje zaměření abychom Vám mohli vytvořit přibližnou cenovou nabídku, grafický návrh a 3D návrh. V tomto okamžiku je třeba doladit všechny detaily, jako jsou pracovní deska, úchyty, baterie apod.

Po odsouhlasení návrhu a rozpočtu začíná výroba Vaší nové krásné kuchyně. Zaujal-li Vás nevšední design kuchyní prémiové značky Palazzio, jste na správném místě.

Kontaktujte nás prosím.