Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek Le bon. Firma s francouzským názvem, ale českou kvalitou a letitou tradicí. Tato firma byla založena vystudovaným architektem, René Novákem, který v rámci studií v severní Itálii navštívil proslulý bolognský veletrh sanitární techniky Cersaie a byl naprosto ohromen produkty a také jejich designovostí a rozmanitostí. Po počátečních pokusech s dovozem koupelnového nábytku ze zahraničí bylo jasno, René Novák se rozhodl navrhovat a vyrábět designový nábytek u nás v ČR. Filozofie byla od počátku dána. Koupelnový nábytek nejen, že plní svou základní funkci skladovacího místa, ale navíc můžete koupelnový nábytek nakombinovat tak, aby se sladil celkový design koupelny. Koupelnový nábytek Le bon dává koupelnám možnost stát se plnohodnotným, funkčním obytným prostorem vašeho vysněného bydlení.

 

Výrobní hala společnosti Lebon

Ve výrobní hale společnosti Lebon vznikají krásná, originální díla, která zkrášlí každou koupelnu.

 

Koupelnový nábytek Lebon

Koupelna se tak pro investora a jeho manželku stala "hřištěm", kde mohou realizovat své vize a vkládat je tak do interiéru. Ve výrobní hale společnosti Le bon vznikají krásná, originální díla, která zkrášlí každou koupelnu. Le bon má velký sortiment zajímavých, inovativních produktů. Sleduje také, jak se vyvíjí potřeby potencionálních klientů. Klienty oslovuje Le bon především svými propracovanými detaily a funkčností. V naší dílně pracujeme s lakovanými povrchy, přírodní dýhou, lamináty i s Corianem. Pokud vás zajímá cokoliv, týkající se značky LE BON nebo obecně koupelnového nábytku, kontaktujte nás.

 

Vkusná a moderní koupelna v jemných pastelových barvách

Vkusná koupelna v jemných pastelových barvách v sobě spojuje jemný styl a přírodní materiál.

 

Sortiment nábytku Le bon se stále rozšiřuje. Kromě nábytku do koupelny navrhujeme a vyrábíme nábytek do celého bytu. Nevybrali jste si z nabídky sériových produktů? Vyrobíme vám nábytek na zakázku podle Vaších představ, nebo dle návrhu vašeho architekta. Nábytek na zakázku vám pomůže efektivně využít prostor v bytě a ušetří tak místo.

 

Dřevo je jako materiál do koupelen velmi vděčné

Koupelna zařízená v přírodních barvách za použití různých odstínů dřeva působí velmi hřejivě.

 

Palazzio.cz poskytuje komplexní služby v co nejširším rozsahu, nabídka zakázkové výroby nábytku Le bon je prakticky neomezená. Každý, kdo hledá kvalitní a originální nábytek přesně podle svých představ. Může využít zakázkovou výrobu nábytku Le bon. Nemusíte hledat kompromisy, můžete mít nábytek přesně podle vašich individuálních potřeb.

 

Značka Lebon se nebojí ani výraznějších barevných variací

Výraznější barevné variace dodají koupelně mladistvost a hravost.

 

Palazzio.cz poskytuje komplexní služby v co nejširším rozsahu, nabídka zakázkové výroby nábytku Le bon je prakticky neomezená. Le bon Vám zhotoví Váš originální nábytek podle vašich představ na míru. Již nemusíte hledat kompromisy a spokojovat se s nábytkem sériové výroby, můžete mít nábytek přesně podle vašich individuálních potřeb.

 

Luxusní koupelny Lebon mají své kouzlo i v menších prostorách

Pro menší prostory společnost i doplňky, které šetří místo, například závěsný držák na kosmetiku, nebo držák ručníků.

 

Naše výrobky působí moderně až nadčasově, vynikají hlavně díky kvalitnímu zpracování a použití drahých materiálů. Cílem každé realizované zakázky je spokojený zákazník. Těžíme přitom z naší mnohaleté zkušenosti, dodržování tradičních postupů, ale i nejnovějších trendů v oblasti vývoje a výroby nábytku. S ohledem na různou náročnost i přání zákazníků nabízíme rozmanité druhy materiálů, o kterých jste netušili, že vůbec existují. Kvalitní materiály, pečlivé zpracování, výběr kvalitního kování a odborná montáž nábytku jsou zárukou pro dlouholeté, spolehlivé a pohodlné používání našeho nábytku. Vytvořte si domov podle svých představ, naše zakázková výroba nábytku vám s tím pomůže.

 

Koupelnový nábytek zakázková výroba

Společnost lebon vyrábí i luxusní pulty, například recepční

Firma Lebon sice začala s koupelnovým nábytkem, ale postupem času a nabráním zkušeností se již pouští do větších celků. Zde například recepční stůl.

 

Recepční stůl je velmi promyšlen z obou stran

Recepční stůl od výrobce Lebon je velmi propracovaný z obou stran. Snoubí tak v sobě estetičnost a styl spolu s praktičností.