SMEG - kdo by ho neznal

SMEG - kdo by ho neznal


Italská značka designových domácích spotřebičů

SMEG na českém trhu vyplňuje mezeru v nabídce bílé techniky. Zákazník nemusí volit mezi špičkovou kvalitou a atraktivním designem. SMEG totiž nabízí obojí a ještě nízkou energetickou náročnost, maximální výkon, spolehlivost, jednoduché a bezpečné ovládání, snadnou údržbu. Atraktivní design výrobků SMEG je vždy trendy s elegantními tvary nepodléhajícími krátkodobé módě. Spotřebiče této prestižní značky dodají každé kuchyni eleganci a punc světového designu. Spotřebiče SMEG si zahrály v nespočtu filmů a jsou často k vidění po boku Jamieho Olivera.
Sortiment SMEG zahrnuje trouby, plynové varné desky, indukční a sklokeramické desky, kuchyňské sporáky, chladničky a mrazničky, myčky nádobí, pračky a vestavné dřezy.

 

Smeg retro styl 50. léta

SMEG známý především atraktivním retrodesignem 50 let, má v sortimentu další řady, jako je tradiční a elegantní  Piano Design, futuristický Newson, Linea, řada Classic, vyzdvihující do popředí estetiku linií, kombinující moderní a industriální design, Contemporary s typickými měkkými liniemi a oblými rohy, Cortinu evokující svým vzhledem doby dávno minulé, stejně jako řada Coloniale, stvořená pro klienty vyznávající tradiční hodnoty.

 

varný panel v Piano Designu od SMEG

Piano Design by SMEG

 

cortina design smeg

Cortina SMEG

 

Newson SMEG

Newson SMEG

 

Contemporary

Contemporary SMEG

 

Coloniale SMEG

 

Retro design


Vskutku nepřehlédnutelná je kolekce ucelené řady ledniček v různých velikostech, praček a myček s prvotřídními technickými parametry v retro designu, které zaručeně nadchnou všechny milovníky starých dobrých časů.
Kdo by si nevybral "parťáka" v bezpočtu barevných variant, pro toho tu je limitovaná kolekce chladniček v nové barvě Laser Blue - stejné jakou mají vozy Mini Cooper. Rozhodně nejde o náhodné spojení, protože retro styl lednic je stejně jako tvary auta znovuzrozením designu 50.-60. let, kdy motoristická legenda Mini vznikla.

 

smeg laser blue


Identita Smegu je výrazem jeho skutečného italského původu a skutečnost, že společnost pracuje s váší, pro Italy tak typickou.

 

Detail a design


Smysl pro detail a designové řešení přináší k Vám domů, společníka pro život. Se Smegem se spotřebiče dostávají do centra pozornosti v kuchyni, v srdci domu, kde se mohou lidé schází.
 

smeg jeans

 

Více o spotřebičích Smeg se dozvíte v našem interierovém katalogu, nebo od našeho designového poradce. Proto jej neváhejte kontaktovat. Jsme zde pro Vás online.

 
 


Videa