SAUNA Villeroy & Boch

SAUNA Villeroy & Boch

Představte si saunu, která se dokonale přizpůsobí Vašemu domovu a také Vašemu životnímu stylu. Villeroy & Boch nabízí dvě možnosti, jak si v klidu domova vychutnat zážitek ze sauny. Sauny z řad SA a SX. Řada SA saun se hodí stylově i do těch nejmenších místností a koutů Vašeho domu a přesto Vám přinese ten nejlepší požitek ze saunování, zatímco prostorné sauny z řady SX nabízí veškerý luxus, jaký jste si kdy od saunování přáli. Obě tyto řady jsou k dispozici s doplněním o širokou škálu funkčních a komfortních možností, které Vám umožní sestavit svoji ideální saunu.

 

Sauny od Vellroy & Boch řady SA a SX

Představte si saunu, která se dokáže dokonale přizpůsobit Vašemu domovu a také Vašemu životnímu stylu. Villeroy & Boch nabízí dvě možnosti, jak si v klidu domova vychutnat zážitek ze sauny.

 

Sauny Vellroy & Boch

Řada saun SA se hodí stylově i do těch nejmenších místností a koutů Vašeho domu a přesto Vám přinese ten nejlepší požitek ze saunování, zatímco prostorné sauny z řady SX nabízí veškerý luxus, který by jste mohli od saunování očekávali.

Obě tyto řady jsou k dispozici s doplněním o širokou škálu funkčních a komfortních možností, které Vám umožní si sestavit svoji ideální saunu.

 

saunování s Vellroy & Boch

Villeroy & Boch Vám představuje možnost dokončení moderního stylu Vaší koupelny.

 

Samozřejmě, že sauny řady SA se vejdou také bez problémů i do jiné místnosti vašeho domova. Pomocí sauny si s rodinou ne jen zpříjemníte chladné zimní večery, ale spojíte příjemné s užitečným. Utužovat svůj imunitní systém je velice zdraví prospěšné obzvlášť v zimních měsících.   

 

Vellroy & Boch Sauny řady SA

Řada SA Vám představuje saunu, kterou můžete používat kdekoliv a kdykoli.

 

Můžete ji umístit pod schodištěm, ve své koupelně a dokonce i v šatníku. Postavte ji, kdekoli si budete přát. Instalace sauny z řady SA už nemůže být snažší - zasuňte do zásuvky, vstupte dovnitř a vychutnejte si přijemné saunování přímo u vás doma. Stačí si jen vybrat Vám vyhovující velikost a vnější úpravu obložení: smrkové dřevo nebo stříbřitě šedou. Sauna SA díky svému dýhovému obložení z pravého ořechového dřeva přemění každou koupelnu ve vlastní wellness.

 

Sauna řady SX od Vellroy & Boch

Řada SX representuje dokonalost do posledního detailu.

 

Více prostoru s dekoračními prvky a kvalitními materiály, jak zevnitř tak i vně. Sauna SX je k dostání v provedení z kvalitního jedlovcového dřeva bez suků nebo v přírodím jedlovém dřevě. Villeroy & Boch Vám také může ošetřit exteriér, který je z  jedle a to průhledným bílým lakem. Vaší saunu z řady SX si můžete nechat obložit i na vnější straně. Lavičky, opěradla laviček, kryt topného tělesa a opěradla hlavy jsou vyrobeny z Abachi, druhu dřeva, které téměř nevede žádné teplo a neobsahuje pryskyřici ani třísky. Sauna SX vám nabízí mnoho funkčních a komfortních možností. Patří sem různé druhy saunování, od horké přes suchou parou až po ošetření středně teplou parou. Všechny tyto možnosti saunování přinášejí podobné, zdraví prospěšné blahodárné účinky vašemu tělu. Všechny možnosti lze bez rozdílu využívat v jedné a též sauně. Na řadě SX je skvělé to, že je k dostání v mnoha velikostech, proto si jí zákazník může přizpůsobit vlastním potřebám.

 

Sauna řady SA od Vellroy & Boch

Postavte si saunu SA plus, kdekoli si budete přát.

 

Instalace saun z řady SA už nemůže být lehčí. Postavte ji na Vámi vybrané místo a zapojte do zásuvky. Ted už jen stačí saunu prohřát a vychutnávat blahodárné účinky na vaše zdraví. O co se zajímat před pořízením Sauny SA plus? Stačí si jen vybrat Vám vyhovující velikost a vňitřní, vnější úpravu obložení: smrkové dřevo nebo stříbřitě šedou. Sauna z řady SA plus díky svému dýhovému obložení z pravého ořechového dřeva přemění každý domov do soukromého wellness koutku.  Aby sauna byla schopna uspokojit všechna přání uživatelů, řada SA plus nabízí čtyři různé zážitky z wellness: saunu, infračervené saunování, funkci Infrasteam TM a funkci Comfort Climate TM. Všechna tato technická řešení v rámci řady SA plus lze také vybavit ovsvětlením dle přání zákazníka.

 

Obložená sauna řady SA, Vellroy & Boch

Sauny řady SA jsou navrženy tak, aby se přirozeně a atraktivně staly součástí Vašeho domova, což Vám umožní vychutnat si skutečný zážitek ze saunování kdykoliv a s kýmkoliv budete chtít. 

 

V rámci komfortního prostoru Vám sauny SA nenabízí nic jiného, než další nápaditou místnost, ve které jsou použity jen vysoce kvalitní materiály. Pokud byste design Vaší sauny chtěli 100% spojit s koupelnou, je možné strop Vaší stylové sauny obložit identickými obklady. Ať už máte jakékoliv přání ohledně interiéru, výrobce Villeroy & Boch je schopen sladit své sauny s jakýmkoliv prostorem.

 

Sauna řady SA s obložením v moderním stylu

Sauny řady SA se hodí do každého interirů, jak moderního tak i retro, je možné obložit Vaší stylovou saunu různými identickými obklady.

 

Sauny od Vellroy & Boch nabízejí hned několik možností saunování.

Těm z Vás, kterým nevyhovuje horký a suchý vzduch tradiční sauny, přináší sauna SA jednu z nejpřirozenějších technik hluboké stimulace: infračervené saunování.

 

Je dokonale jemné, šetrné k Vaší pokožce a ideální ke každodennímu saunování s teplotami do 45°C. V kombinaci se zvýšenou vlhkostí vznikla volba Ingrasteam TM, která je v dostání pouze u společnosti Villeroy & Boch.

 

Sauna řady SA obložená dřevem.

Ať už máte jakékoliv přání ohledně interiéru, výrobce Villeroy & Boch a jeho sauny se dokáží sladit s jakýmkoliv prostorem.

 

Sauna Vileroy&Boch, představte si své vlastní wellness u Vás doma.

Řada SA

Villeroy & Boch nabízí možnost finální úpravy Vaší sauny z ořechu, čímž Vaší koupelně dodá moderní městský styl. Samozřejmě je tato sauna určena i do jakýchkoliv jiných interiérů Vašeho domu.

Řada SA Plus

Aby se v sauně cítili všichni dobře, řada SA nabízí jedinečnou kombinaci čtyř různých zážitků z wellness: saunování, infrasaunování, funkci Infrasteam ™ a Comfort Climate ™.

Řada SX

Řada SX je navržena tak, aby se přirozeně a atraktivně stala součástí Vašeho domova, což Vám umožní vychutnat si skutečný zážitek ze saunování kdykoliv a s kýmkoliv budete chtít.

V rámci komfortního prostoru Vám sauny řady SX nenabízí nic menšího, než další nápaditou místnost, ve které jsou použity jen vysoce kvalitní materiály.

Pokud byste design Vaší sauny chtěli 100% spojit s koupelnou, je možné strop Vaší stylové sauny obložit identickými obklady.

Ať už máte jakékoliv přání ohledně interiéru, výrobce Villeroy & Boch a jeho sauny se dokáží sladit s jakýmkoliv prostorem.