Prodej rodinného domu

Prodej rodinného domu

Exkluzivní nabídka exkluzivně. Doporučuji velmi zajímavou příležitost v žádané lokalitě Na Včelníku, Nová Ves pod Pleší. Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní objekt se sedlovou střechou, dispozicí bytové jednotky 5kk s nebytovým prostorem provozovny cukrárny (případně možnost dvou bytových jednotek nebo výjimečně jiné maloobchodní zařízení). Celková užitná plocha domu činí 250 m2 plus terasy 63 m2 a zahrada 577 m2.

Nemovitost bude dokončena do stavu Shell&Core z tepelně izolační tvárnice YTONG LAMBDA YQ. Velkou výhodou pro kupujícího je možnost budoucího dispozičního řešení dle jeho požadavků. Shell&Core obsahuje základovou desku, hrubou stavbu bez vnitřních příček, kompletní střešní konstrukci s krytinou a tepelnou izolací, okna, vstupní dveře, venkovní fasádu.

Dispozice domu je v přízemí momentálně navržena takto: nebytový prostor s plochou 68 m2 plus sociální zázemí 12 m2 a bytová jednotka o ploše 35 m2 se skládá z koupelny, technické místnosti a ložnice. Patro domu má užitnou plochu 103 m2 plus terasa 30 m2 a skládá se z chodby, ložnice, pokoje, koupelny, toalety, pracovny, kuchyně a obývacího pokoje. V případě zájmu nabízíme možnost finální dostavby na klíč. Pro více informací kontaktujte makléře. Těším se s Vámi na prohlídku.

 

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 770 000,- Kč a měsíční splátkou 28 307,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.