Prodej řadových domů v Nové Vsi pod Pleší

Prodej řadových domů v Nové Vsi pod Pleší

Prodej domu v Brdech

Prodej řadových domů v Nové Vsi pod Pleší
  • Obrázek č.1
  • Obrázek č.2
  • Obrázek č.3
  • Obrázek č.4
  • Obrázek č.5

Parametry nabídky

Číslo nabídky 00001
Vlastnictví Osobní
Cena 3 500 000 Kč

Popis

Přehled volných pozemků a domů v provední Shell&Core a na klíč k prodeji za tyto ceny

Shell&Core obsahuje :

základní teréní úprava pozemku, základová deska včetně přípojek ( elektro, voda, kanalizace ), nosné zdivo, schodiště, stropy, střecha s krytinou, vnější omítka, plastová okna, vstupní dveře, klempířské prvky, hromosvody.

V ceně na klíč je navíc:

vnitřní příčky, povrchy vnitřních stropů a stěn, konečné betonové krytí, podlahové krytiny, parapety vnitřní, vnitřní dveře a kování, vytápění, sanita, obklady a dlažby, rozvody vody, odpadů a elektroinstalace, svítidla, ploty, zpevněné komunikace, okapový chodník.

Proč Shell&Core?

Kupující si sám podle svých představ a potřeb určí vnitřní dispozice domu. Umístění koupelen, wc, počet jednotlivých místností, povrchy podlah, způsob vytápění, rozmístění světel, umístění vypínačů a zásuvek. Dokončení domu na klíč má kupující pod kontrolou a může si i vybrat dodavatele a popřípadě se může i sám podílet na dokončení svého domu.
Naše firma nabízí budoucímu uživateli nejen služby architekta, který provede vizualizaci jednotlivých místností, ale i možnou dodávku nábytku a interiérového vybavení.

Poplatek za připojení každého ŘRD na sítě technické infrastruktury obce ve výši 30 000,- Kč není součástí kupní ceny. Tento příspěvek obci Nová Ves pod Pleší při výstavbě hradí developer, kupující tuto částku následně (při koupi) uhradí prodávajícímu.

Více na  bydleni-brdy.cz

Videa